مراكش يا مجسمه: سيمون پوره ژكموس الهام سقوط را در سوك مي بيند

شایعه شگفت انگیز مد شده است در اواخر توسط # جدید نوازنده سیمون Porte Jacquemus گرفتار شده است. آیا Céline بود؟ نه. Courrèges بود؟ دوباره نه. آیا این پیر كاردین بود؟ نه نه نه. فرانسوی جوان که، با داشتن رسانه های اجتماعی برای مدت زمانی که او می تواند از آن دور شود، در نهایت نمایش خود را به نمایش گذاشت، یک رویداد بسیار خوب – مسیحی Lacroix در جمعیت بود – در یکی از بزرگترین مکان های شهر، Petit قصر آشکارا بزرگ در پایان آمد. Jacquemus راه اندازی یک خط مردانه، hoodie او اعلام کرد برای او.
KIM_4588
Jacquemus یک پاریس عزیز است، توجه به هر کس که مهم است، به لطف ترکیبی غیر قابل بیان از اعتماد به نفس، جذابیت، و ریسک پذیری. واقعیت این است که او بدون حمایت از یکی از گروههای اجتماعی شهر، تاکنون افزایش یافته است، او بیشتر غیر قابل مقاومت می کند و افزودن یک خط مرد تنها به افزایش علاقه به اطرافش می انجامد.

آنچه که او برای این زنان فرستاد امروز این بود که ترکیبی از خیاطی نوآورانه او، لباس پوشیدن ژاکت و تأثیرات آن بر برنامه های یادداشت او به عنوان سفر به مراکش که پس از آخرین نمایش باند خود را در بر گرفت، بود. “من فقط در یک ذهن از ذهنم گم شدم: من می خواهم مجموعه ی تابستان امسال را به دست آورم. من به پاریس برگشتم و زمستانم را از آن ساختم مجموعه زمستان من زمان بیشتری را صرف نکنید، زمستان گرم من. ”

مجموعه مقصد ها اغلب متناقض است، به ویژه هنگامی که این مقصد مراکش باشد، زمین ای که برای همیشه در تخیل مد، به اواخر، افسانه ای ایس سنت لوران، که خانه خود را در آنجا ساخته است، خواهد بود. Jacquemus در واقع گفت که او از موزه YSL اخیرا در مراکش دیدن کرد و گریه کرد. او گفت: “اما من برای موزه کار نمی کنم.” “من علاقه ای به نگاه کردن به کتاب [Saint Laurent] ندارم، فقط یک احساس بود.”

دشوار است که طراحی دیگری با راحتی و حساسیت مستقیم به عنوان Jacquemus ارائه شود. هیچ جزئیات پیچیده و یا اعمال مد بالا در اینجا وجود ندارد. فقط ترکیبی از لباس های چسبیده، دومین پوست، جت لباس های کافمن، کت و شلوار، و کوچک تی شرت های لباس پوشیدن برادر بزرگ. تعداد کمی از لباس ها خیلی کوتاه بود و کمی تکراری بود، اما تاثیر کلی به طور قابل ملاحظه ای نسبت به فصل گذشته قابل توجه بود.

Jacquemus در حقیقت یک احساس خوب است. اگر لوکا گواداگینوو ایتالیا را برای جنوب فرانسه بازی کند، سیمون پورت مردی است. در امتداد محوطه پایت پالیس، در امتداد جورج پیکاد در سال 1909، از نقاشی های با عنوان “پیروزی زن”، از همه چیز، و تماشای پیاده روی وسیله نقلیه زیبا و زیبا توسط طراح، این عضو مخاطب خوش بین بود و (شاید آن کسانی بود مدل لبخند می زند؟) چیزی نزدیک به شادی. او باید آن را بپوشاند در اینجا یک ایده وجود دارد: همکاری عطر Jacquemus با Comme des Garçons.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *