در حال رفتن به یک نسخه محدود NARS جعبه زیبایی وجود دارد

در پودر ما دوست داریم به دنبال شما باشیم. ما به شما در پیدا کردن محصولاتی که برای شما مناسب تر است، ما را از جدید بودن صنعت در Feed Beauty ما مطلع می سازید و اخیرا جعبه های اشتراک ماهانه خود را که با مارک های هیجان انگیز و محصولاتی که ما از نظر شما نا امید می شویم برای آزمایش و تحویل بازی با و شما چنان وفادار و دوست داشتنی هستید که می خواهیم آن را یک گام بیشتر بکشیم و واقعا از بین بردن …

ما فراتر از هیجان است اعلام می کنیم که ما با NARS مشارکت کرده ایم تا یک نسخه محدود Beauty Drawer را به شما معرفی کنیم. در داخل شما می توانید هفت، بله هفت، زیبایی محصولات لوکس سفر فقط برای 40 پوند پیدا کنید. هفت محصول برای 40 پوند. شما. هستند. خوش آمدی.

image

هنگامی که جعبه شما در پست قرار می گیرد و از همه هیجانات خود را آرام می کنید، ویدئو ما را در پودر تماشا کنید. ویرایشگر زیبای ما، کتی، با Anna Pieadka، هنرمند جهانی در NARS، برای ایجاد یک نگاه از نگاه زیبایی با استفاده از همه محصولات از کشوی زیبایی خود، همکاری کرد.

پس چه چیزی می تواند در جعبه انتظار داشته باشد؟

برنز مایع در لگورا
نسخه مایع NARS Bronzer پرفروش ترین دیوانه است. این ترکیب خوب است و اساسا یک قهوه ای در یک بطری است. اگر شما با نسخه پودر اصلی وسواس دارید، مجبورید این کار را نیز انجام دهید. اما به این دلیل که ما به شما عشق می ورزیم، کلاسیک را به هر حال در می آوریم، بنابراین شما مجبور نیستید بین این دو انتخاب کنید.

چندگانه در Copacabana
برجسته کننده کرم که هر قسمت از چهره آن را لمس می کند – گونه ها، بینی، تعظیم کوپید، معابد. این بسته بندی شده با مواد تشکیل دهنده دوست داشتنی پوست نیز بسته شده است، بنابراین هیچ ترکیب پوستی وجود ندارد.

ارگاسم Blush
ما کاملا مطمئنیم که همه چیز از بلوز معروف مارک استفاده کرده یا حداقل از آن شنیده شده است. دلیل آن بسیار شگفت انگیز این است که آن را مناسب همه تن از پوست و تقلید یک فلاشینگ طبیعی، که همه به لطف رنگ صورتی رنگ هلو آن است که با طلای زرد پوشانده شده است. ما توصیه می کنیم هر کس یک ارگاسم داشته باشد.

خط چشم بزرگتر از مروارید طولانی مدت در وینتو
آه خوب من، ما هرگز چنین خط چشم طولانی مدت را پیدا نکرده ایم. ما می توانیم ماراتن لندن را اجرا کنیم، پس از آن برای جشن جشن می گیریم و روز بعد نیز در آنجا قرار خواهد گرفت. و این blacker-than-black کیسه آرایش مناسب ضروری است.

ریمل مژه و ابرو در ماه سیاه
این ریمل مژه و ابرو به خوبی طراحی شده است، شما می توانید هر چیزی را با این یک گریم ایجاد کنید. آن را بر روی هر آخرین انفجار (حتی آنهایی که کوچک در گوشه ها) قرار می گیرند و آنها را در شیک ترین و سیاه ترین فرم قرار می دهند.

لوب مخملی در بستر قرار دارد
چه مشکلی؟ این یک ترکیبی بین لب براق و رژ لب است که مانند مومیایی کردن لب در برنامه کاربردی است. و همه چیز بهتر است که کمی از هر یک باشد. ما قلب لب براق

اگر شما عاشق NARS هستید، می خواهید این را دوست داشته باشید. اگر شما NARS سعی نکرده اید و همیشه می خواستید، بهتر است با یک جعبه پر از فرقه و محصولات کلاسیک خود. و اگر هرگز از برند شنیده نشوید، پس اصرار داریم که نام تجاری را با نام تجاری بشکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *