پنج مورد از آمار بوتاکس که ممکن است شما را شگفت زده کند

بوتاکس یا توکسین بوتولینوم از زمان آغاز آن تقریبا 17 سال پیش بوده است. صنعت بوتاکس در واقع از یک میلیارد علامت از نظر فروش در سال های اخیر لمس کرده است. در حالی که درمان شامل درد موقت است، نتیجه می تواند تغییر یابد. برای پیدا کردن برخی از واقعیت های ناشناخته و جالب در مورد درمان بوتاکس، مطالعه کنید.

1) در حالی که آینده درمان های بوتاکس به نظر می رسد خوب است، همان را نمی توان در مورد گذشته اش گفت

بوتاکس به طور تصادفی یک واقعه شناخته شده است. اما بسیاری از مردم نمی دانند که بوتاکس متولد شده است در حالی که در مورد موارد مسمومیت غذایی در میان آلمانی ها متولد شده است. بعدها، بیماران مبتلا به چشم دوگانه و چشمان متقاطع تنها با نوروتوکسین درمان شدند تا چروکهای خود را در یک فاصله زمانی کوتاه نرمال کنند.

2) بوتاکس به مبارزه با افسردگی کمک می کند – فقط آنچه که هر زن نیاز دارد!

همانطور که عجیب است که ممکن است به نظر برسد، تست زودهنگام ثابت کرده است که بوتاکس واقعا تاثیر مثبتی بر افسردگی دارد. غافلگیر شدن؟ خوب، اتصال را می توان به شرح زیر ایجاد کرد. عضلات صورت و عباراتی که آنها ارائه می دهند به طور مستقیم با احساسات خود ارتباط دارند. بوتاکس با چنین عباراتی مواجه می شود که در نهایت منجر به احساسات منفی می شود.

3) بوتاکس نیز در مدیریت درد نقش دارد

بوتاکس توسط FDA در سال 2013 برای استفاده در درمان های میگرنی تأیید شد. در حالی که بعضی از محققان توضیح می دهند که بوتاکس از کنترل سیگنال های درد با پایان دادن به عصب جلوگیری می کند، برخی بر این باورند که علت ناشناخته است. با این حال، در گذشته موارد متعددی وجود داشته است که در گذشته از طریق بوتاکس موفق به درمان میگرن شده بود و این امر گزینه ای مناسب برای درد مضر است. بوتاکس نیز می تواند برای درمان درد مزمن در عضلات استفاده شود. تزریق بوتاکس به یک عضله خاص اعمال می شود که عضله را سفت می کند و سیگنال های درد را مسدود می کند و در نتیجه درد مؤثر را از بین می برد.

4) بوتاکس به خوبی بر روی غدد عرق نیز کار می کند

هیپر هیدروژن یک وضعیتی است که در آن فرد بدون هیچ دلیلی نفس می کشد. این یک وضعیت پزشکی چالش برانگیز است و یافتن درمان مناسب ممکن است دشوار باشد. بوتاکس می تواند برای درمان این بیماری به طور موثر استفاده شود. بوتاکس به ناحیه تناسلی عرق (مکان هایی با غدد عرق فعال مانند پوست سر، زیر بغل و دست ها) تزریق می شود که به طور موقت سیگنال هایی را از اعصاب که باعث ترشح عرق می شود، مسدود می کند.

5) قبل از دریافت درمان بوتاکس، باید یک تجزیه و تحلیل جامع از تاریخچه پزشکی خود انجام شود

برای واجد شرایط برای درمان بوتاکس، بیماران باید مرکز درمان را در مورد تمام شرایط پزشکی غالب مربوط به عضلات یا اعصاب اطلاع دهند. هر جراحی زیبایی، تزریقات و داروهای اخیر باید بدون شکست انجام شود. آلرژی و یا هر بیماری مزمن نیز باید گزارش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *